У Луцьку постраждалі підозрюють, що будинок обвалився через знесення несучих стін в магазині

10 Червня 2012, 14:13

Наразі рятувальники цеглу і бетонні плити розбирають неквапливо. На четвертому поверсі висить велика батарея, на третьому вздовж стіни залишилась стояти коричнева дерев'яна стінка. Будь який необережний рух і все це полетить вниз на рятувальників.

МНС не називає причину завалення частини будинку. Але його мешканці переконані, у всьому винен магазин меблів «Крісла Стільці Столи», який кілька років тому відкрився на першому поверсі. Аби розширити зал, власники магазину знесли частину несучої стіни на першому поверсі.

«Як тільки той магазин будувався, ми зверталися до міської ради з вимогою перевірити законність знесення стін на першому поверсі. Будинок почав просідати, але ніхто не приїхав перевірити його фундамент і стіни. У нас будують, що хочуть і все узаконюють, бо в міській раді думають не про людей, а про гроші», – розповів Юрій, один із урятованих з-під завалів мешканців будинку.

«Цей будинок не був аварійним. Тому всі дуже здивовані, що так сталося. Що сталося, чому сталося і як сталося, скаже комісія», – заявив мер Луцька Микола Романюк.

Він також пообіцяв, що постраждалі отримають по 10 тис грн. допомоги і впродовж місяця – нове житло.

Як повідомлялось, 10 червня о 4:25 ранку у Луцьку обвалився житловий будинок.

Від обвалу стін у під'їзді житлового будинку зруйновано 8 квартир. 1 мешканець будинку постраждав, двоє – загинули.

Нагадаємо, на початку серпня подібний випадок стався у центрі Одеси, де на вулиці Княжій, також обвалився будинок

Позначки: