У Луганську та області розвідка помітила концентрацію танків бойовиків

23 Жовтня 2015, 10:39

У центрі Луганська бойовики зосередили 24 танки, близько 40 одиниць автотранспорту та 18 ББМ різного типу – БМП-1,2, МТ-ЛБ. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Також, за даними ІО, на околиці Донецька терористи обладнали замаскований «відстійник» для бронетехніки в напівзруйнованих технічних приміщеннях.

«Помічені 10 танків і понад 20 ББМ різного типу, в основному БМП-2. Протягом минулої доби туди перекинуті 6 армійських вантажівок з озброєними бойовиками», – йдеться в повідомленні.

Крім того, у районі Успенки, Лісного (Луганська область) розвідка помітила 18 танків у декількох колонах на марші, 6 знарядь Д-30 і Д-30А, розгорнутих на позиціях південніше Лісового. У прилеглих лісосмугах зафіксовані до 30 ББМ – БМП-1, МТ-ЛБ (4 – з ЗРК «Стріла-10М»).

Як повідомив Тимчук, у районі Стаханова на позиціях знаходяться 4 танки, 12 БТР-70,80, і 6 МТ-ЛБ. Колона автомобілів з 5 знаряддями Д-30 на причепі виїхала з Антрацита в бік Красного Луча.

Як повідомлялося, аеророзвідка полку «Дніпро-1» виявила скупчення важкого озброєєння бойовиків неподалік лінії розмежування.

Між тим, згідно з мінськими угодами, на Донбасі триває відведення техніки з обох сторін, проте бойовики порушують його умови.