У Луганську охоронець депутата від ПР побив інспектора ДАІ?

14 Березня 2011, 09:20

Про конфлікт, що стався у вихідні у Луганську, охоронця регіонала Володимира Ландика та інспектора ДАІ, розповіло поінформоване джерело в МВС.

«Інспектор зупинив «Мерседес», що мчав на швидкості 91 км/год замість дозволених 60 в межах населеного пункту. Інспектор зажадав пред'явити документи, на що почув від водія слова: «Що ми вам винні?», – розповів він.

За його словами, інспектор знову зажадав документи, після чого відкрилося ще одне вікно і інспектор почув на свою адресу добірний мат. Через мить інспектор побачив на задньому сидінні депутата. Після цього Ландик звернувся до хлопця, який сидів попереду, зі словами: «Піди в'… би його». Той вийшов і побив інспектора, після чого «Мерседес» поїхав. Інспектор отримав струс мозку та забій грудної клітини».

Наявність пацієнта Олексія Косякова підтвердили медики відділення неврології міськлікарні № 2.

«У нього травми середньої тяжкості. Скільки пролежить у нас – сказати важко», – повідомила медсестра відділення Любов Коршунова.

У Луганському облуправлінні МВС ситуацію прокоментували коротко. «Один з наших інспекторів зараз лежить у лікарні зі струсом мозку. Обставини ми перевіряємо», – повідомила начальник прес-служби Луганської облміліції Тетяна Погукай.

Сам Володимир Ландик відкидає звинувачення у побитті. «Я тільки що віддав до прокуратури відео, на якому двоє веселих червонопиких даішників 20 хвилин не пропускали мене, народного депутата, на дорозі. Вони затримали мене і вимагали грошей!», – заявив Ландик.

«Я поскаржився начальнику УВС, ДАІ міста і прокуророві – ніхто не приїхав», – додав він.

«Коли даішники дізналися, що я депутат – побігли в купі цегли ховати гроші, які у них з собою були. Після цього ввечері мені подзвонив начальник ДАІ міста і сказав, що я побив його співробітника. Ті травми, які він отримав, напевно, завдав сам собі, ніхто його не бив! Розперезалися начальники ДАІ, які змушують інспекторів знімати гроші з народних депутатів!», – заявив Ландик.

Останнім часом напади на інспекторів ДАІ почастішали. Наприклад, у Харкові 4 березня було порушено кримінальну справу за фактом вогнепального поранення співробітника Державної автоінспекції.