У Луганській області продовжують гасити пожежі

7 Вересня 2020, 11:30

Станом на ранок 7 вересня у Луганській області гасять два осередки тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

 

Так, пожежі у селищах Лобачеве, Лопаскине та смт Трьохізбенка, які виникли 2 вересня, пожежники локалізували. Продовжують гасити траву, що тліє.

 

Та ж ситуація і з пожежами між селом Лобачеве Новоайдарського району та селом Старий Айдар Станично-Луганського району, які виникли 4 вересня. Загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою рятувальники створили 12 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу селища Лобачеве.

 

Всього на території області до гасіння пожеж залучили 111 людей та 27 одиниць техніки, з них від ДСНС 105 працівників особового складу та 23 одиниці техніки.

 

Нагадаємо, що під час ліквідації пожежі у Луганській області загинув старшина Артем Бондаренко, якого вважали безвісти зниклим. Крім того, двоє військових, старший лейтенант і сержант, отримали серйозні опіки, один із них – до 48% тіла. Раніше у штабі ООС заявили, що ймовірною причиною масштабних пожеж може бути підпал з боку російських найманців.

 

Урезультаті пожеж в Харківській області постраждали 33 людини, вогнем пошкоджено 22 домогосподарства.