У Любліні група поляків побила українського студента

29 Серпня 2017, 09:54

У ніч на 27 серпня в академічному містечку Любліна (Польща) троє чоловіків і жінка вимагали гроші у студента з України, а потім його сильно побили. Про це повідомляє Польське Радіо.

Згідно із повідомленням, 25-річний Євген навчається заочно на факультеті ветеринарної медицини. Уночі із суботи на неділю його зачепили три чоловіки і одна жінка в нетверезому стані, спочатку вимагали грошей, а коли виявилося, що в студента грошей немає, прозвучало запитання, звідки він.

"Нападник звертався до нього вульгарно, студент пояснював йому, що він є поляком, який приїхав з України. Після того Євгена вдарили кулаком в обличчя. Коли він лежав на землі, нападники запитали, чи він хоче бути ще вдарений, але студент не міг говорити, тому що мав кров у роті. Його вдарили знову", – йдеться у повідомленні.

Речниця воєводського коменданта поліції Рената Лящка-Русек підтвердила, що один з нападників уже заарештований на три місяці, йому поставлено закид грабежу.

"Це 39-річний житель Любліна, який уже відбував покарання за злочини проти життя та здоров’я, кілька років провів у в’язниці. Поліція також встановила дані другого з нападників", – додали польські правоохоронці.

 Рената Лящка-Русек додала, що побиття студента з України не було злочином на ґрунті національної ворожнечі.

Нагадаємо, 13 серпня у Любліні невідомі побили 23-річну українку через її національність.