У лікарню Дніпра доставили трьох поранених військових

12 Червня 2018, 10:53

У Дніпрі в лікарню імені Мечникова протягом 9-10 червня доставили трьох українських військових, які отримали тяжкі поранення на Донбасі. Про це у вівторок, 12 травня, повідомляє "5 канал".

 

Як зазначається, наразі всі перебувають у реанімації лікарні імені Мечникова.  

 

Так, згідно з повідомленням, у 31-річного бійця кульове поранення ніг, перебиті артерії та велика крововтрата. У 55-річного армійця мінно-вибухові ураження, уламками йому відтяло пальці рук, крім того, є черепно-мозкова травма.

 

Однак найтяжчий з військовослужбовців – 23-річний сапер Олександр, він натрапив на ворожу міну-пастку при розмінуванні дороги. Наголошується, що в бійця поранення голови, опік обличчя та шиї, також в оці залишається уламок, після стабілізації стану його видалятимуть офтальмологи.

 

 "Я концентрував увагу на міні, яку бачив, і виходить, що зачепив невідомий предмет. Він розірвався в мене під ногами. Я, чесно кажучи, не зрозумів, як стався цей вибух", – пояснив травмований військовослужбовець Олександр.

 

Головний лікар дніпровської лікарні Сергій Риженко повідомив, що всі троє бійців – у тяжкому стані.

 

"Всі троє вкрай тяжкі. Зараз проявляються елементи свідомості і вони почали говорити. При надходженні тяжкість була в усіх однакова – критична", – заявив лікар.

 

 

Нагадаємо, 10 червня незаконні збройні формування 32 рази порушили режим припинення вогню, унаслідок чого троє українських військових отримали поранення.  9 червня бойовики 30 разів порушили режим припинення вогню, внаслідок чого двоє українських військових зазнали поранень.