У лавах бойовиків збільшилась кількість дезертирів серед “козачих формувань” – ГУР

23 Лютого 2017, 13:07

Спостерігається збільшення кількості випадків дезертирства та повернення зі зброєю з окупованої території Донбасу до РФ представників так званих козачих формувань. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у четвер, 23 лютого.

За даними розвідників, окупанти вже третій день, з 20 лютого, продовжують пошук двох груп козаків, які зі штатною зброєю самовільно залишили місця розташування підрозділів бойовиків.

Раніше було зафіксовано численні випадки дезертирства у лавах бойовиків новоазовського "полку", тоді було оголошено план перехоплення.

Зазначимо, за даними Міноборони України станом на початок 2017 року, у Донецькій і Луганській областях перебувають 5 тисяч кадрових російських військовослужбовців і 35 тисяч бойовиків. 

Як повідомлялось,  троє військовослужбовців дев'ятого окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), 1 армійського корпусу, підірвались під час встановлення мінних загороджень та отримали поранення несумісні з життям.

Нагадаємо, на території Росії активізували роботу вербувальні центри так званих “добровольців” для подальшого направлення для участі в бойових діях на Донбасі на стороні терористів.