У Латвії сплюндрували червоно-чорний прапор і знищили виставку про людей Майдану

6 Жовтня 2015, 21:42

У Латвії невідомі зловмисники знищили виставку "Люди Майдану", розташовану поблизу будівлі уряду в Ризі. Про це повідомляє видання Delfi з посиланням на дані поліції Риги.

Поліція розпочала за цим фактом кримінальне провадження за статтею "хуліганство". Зловмисникам загрожує позбавлення волі  на термін до двох років, примусові роботи або штраф.

Як зазначається, виставку зруйнували 5 жовтня, а її відкриття було заплановане на 6 жовтня. Троє чоловіків розтрощили стенди, зняли та розірвали червоно-чорний стяг.

Поліція прибула на місце події через кілька хвилин, однак не змогла затримати зловмисників.

Читайте також: Латвія. Досвід самоідентифікації

За словами представника організаторів виставки Сергія Алексєєва, заподіяний хуліганами збиток становить від 25 до 30 тис. євро.

В інтернеті з’явилося відео, яке зняли зловмисники. На ролику видно, як чоловік у масці перевернув два плакати і зірвав червоно-чорний прапор, а потім розрізав його. Дійство супроводжувалося російською лайкою.

Тим часом кілька користувачів соціальних мереж вказали на 22-річного чоловіка, який схожий на людину, чиє фото розповсюдила поліція. Незабаром молодий чоловік видалив свій профіль з соціальних мереж.