У Латвії розпочались чергові навчання НАТО

17 Жовтня 2016, 18:41

У Латвії з 17 до 31 жовтня на модернізованому полігоні в Адажи і в прилеглій до нього місцевості пройдуть міжнародні військові навчання "Срібна стріла" за участі понад трьох тисяч військовослужбовців з 10 країн. Про це повідомляє портал Skaties.lv із посиланням на Міноборони Латвії.

Як уточнили у відомстві, метою навчань є удосконалення співпраці Національних збройних сил з союзниками і партнерами, відпрацювання навичок планування і проведення оборонних операцій. У навчаннях беруть участь військовослужбовці Латвії, Литви та Естонії, а також Албанії, США, Канади, Великої Британії, Нідерландів, Румунії і Німеччини.

Навчання проводить піхотна бригада сухопутних військ. Удосконалюватиметься здатність командних пунктів Об'єднаного штабу керувати підрозділами як у повсякденній діяльності, так і під час навчань, координуючи польові тактичні заняття. Також у "Срібній стрілі" візьмуть участь резервісти.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Національних збройних силах Латвії провели активну "перекличку" персоналу, а також посилили спостереження за кордоном і повітряним простором держави. Приводом до цього стала висока активність армії Росії в безпосередній близькості країн Балтії.