У Китаї випробували перший серійний бойовий безпілотник CH-5

16 Липня 2017, 17:12

У Китаї провели успішні випробування першого серійного зразка бойового безпілотника CH-5. Про це повідомляє канал CGTN.

"Китай готовий до масового випуску розвідувально-бойового безпілотного літального апарату CH-5, останньої пропозиції країни на міжнародному ринку військових безпілотників", – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією видання, перший серійний CH-5 здійснив свій дебютний політ, в якому він знаходився в повітрі більше 20 хвилин, в аеропорту провінції Хебей.

"Сьогоднішній рейс означає, що проект CH-5 був завершений, і ми готові до його масового виробництва", – заявив керівник проекту з розробки безпілотника Оу Чжунминь.

За його словами, вже кілька країн зацікавилось китайською розробкою.

Наголошується, що апарат здатний проводити розвідку, патрулювання, а також наносити удари по об'єктах. Його розмах крил становить 21 метр, він здатний нести до однієї тонни вантажу.

CH-5 може виявити підводні мішені, такі як підводні човни з певними пристроями. Крім того, час його безперервного польоту може досягати 60 годин при дальності польоту в 10 тис. кілометрів. На борту CH-5 можуть бути розміщені до 24-х ракет або система електронної розвідки.

Нагадаємо, Пентагон провів випробування системи протиракетної оборони THAAD, аналогічну тій, яка була розгорнута на Корейському півострові.