У Киргизії мітингуючі захопили в заручники першого віце-прем’єр-міністра країни А.Жапарова

7 Квітня 2010, 13:19
Сьогодні на площі в місті Талас в Киргизії мітингуючі захопили і утримують в заручниках першого віце-прем’єр-міністра країни Акилбека Жапарова, передає агентство "КАБАР" з посиланням на помічників А.Жапарова.
 
Нагадаємо, сьогодні в Киргизії був введений надзвичайний стан у зв’язку з масовими заворушеннями у ряді міст країни, зокрема в столиці Киргизії Бішкеку. Відповідний указ підписав президент країни Курманбек Бакієв. Режим надзвичайного стану має на меті обмеження прав і свобод громадян, юридичних осіб, а також покладання на них додаткових обов’язків. Зокрема, для правоохорони і найважливіших об’єктів можуть притягуватися, зокрема, війська. Також може вводитися особливий режим в’їзду і виїзду з ряду регіонів країни, комендантська година Крім того, в період НС вводиться заборона на мітинги, демонстрації, а також будь-які інші масові заходи.
 
Нагадаємо також, що в даний час в Бішкеку продовжуються зіткнення між прихильниками опозиції і силами правопорядку. У Бішкеку міліціонери відкрили вогонь по натовпу мітингуючих опозиціонерів, загинули, за деякими даними, щонайменше п’ятеро людей. До теперішнього часу загинули дві людини, більше 90 поранені