У київських кафе і ресторанах ціни до Євро-2012 підскочили на 50%

3 Червня 2012, 12:24

"Практично всі ресторани в центрі Києва підвищують свої ціни, меню в середньому підвищується на 30-50%, а також відмовляються від знижкових позицій, так званих „щасливих годин“, дисконтів", — сказала генеральний директор компанії "Ресторанний консалтинг" Ольга Насонова. За словами експерта, меню можуть подешевшати вже в перші дні чемпіонату Європи з футболу, коли стане зрозуміла ситуація з попитом.

"Зараз ніхто з рестораторів не може передбачити, яким буде попит, скільки взагалі буде туристів. Тому ціни можуть змінитися вже в перші дні Євро-2012, так можуть повернутися знижки і ціни в меню повернутися на свої старі позиції", — вважає Насонова. Також вона зазначила, що сьогодні є випадки, коли заклади працюють з двома меню — нашим і англомовним, в якому ціни різняться мінімум на 30%.

Як повідомлялося раніше, не тільки у кафе і ресторанах значно підскочили ціни. Вартість номерів у готелях Києва для вболівальників Євро-2012 перевищує європейські в 4-6 разів. Через це на період проведення в Києві Євро-2012 в даний час досить проблематично забронювати готельний номер, схожа ситуація і в Польщі.

Між тим, до початку Євро-2012 близько 2 тис. готельних номерів у трьох п'ятизіркових готелях Києва залишаються вільними. За словами голови Державного агентства України з туризму та курортів Олени Шаповалової, у 2012 році кількість туристів в Україні має зрости на 40%.