У київському метро встановили перші тестові елементи навігації

25 Жовтня 2016, 15:34

Вночі у вівторок, 25 жовтня, в київському метрополітені встановили перші тестові елементи навігації. Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен" у Facebook. 

"Обіцяли перші тестові елементи навігації метро вже цього літа, але встановили тільки сьогодні вночі. Отримавши ваші зауваження, ми скорегували макети, а потім провели кольоропроби та надрукували покажчики. Також ми вирішили питання з операторами реклами, яким довелось трохи посунутись. Все це зайняло трохи більше часу, ніж ми очікували. Але ж головне, що нові покажчики вже на станції «Хрещатик» та у підземному переході під Майданом Незалежності!", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це тестові рішення.

У КП також розповіли про помилки, які траплялись під час реалізації проекту.

"Під час підготовки до монтажу наробили декілька факапів, але для їх виявлення та усвідомлення тестування і було потрібне.

— Двері головного входу на станцію «Хрещатик» несподівано виявились на 10 см ширшими, ніж всі інші двері в метро, тому наклейки трошки не досягають до країв скла.

— Недогледіли помилки: неправильно вказали час роботи головного вестибюлю «Хрещатика», довелось відкласти поклейку на вхідній групі з боку вулиці. Сьогодні-завтра надрукуємо нові наклейки та доведемо справу до кінця. Поки що насолоджуйтесь останні дні рекламними постерами на склі.

— Інфопоінти верстали декілька місяців тому, коли вечірні поїзди ходили за літнім розкладом. Але зараз осінь, і поїзди ходять по-осінньому. Будемо друкувати коректний розклад та клеїти поверх некоректного.

— ПВХ — не найкращий матеріал для покажчиків, навіть для тестових. Він просто притягує до себе бруд. Замінювати інфопоінти доведеться набагато раніше, ніж ми сподівались", – зазначили у прес-службі метрополітену.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, Київський метрополітен має намір відмовитися від використання жетонів для оплати проїзду в 2017 році.