У київському метро пояснили, звідки виникла тріщина в стелі станції «Героїв Дніпра»

15 Вересня 2016, 15:52

Керівник київського метрополітену Віктор Брагінський заявив, що тріщина в стелі станції «Героїв Дніпра», над якою розпочалося будівництво торгово-розважального центру, виникла через помилку машиніста бурової установки під час робіт з укріплення грунтів.

«Те, що було порушено склепіння станції – це була технічна помилка машиніста бурової установки, який поза регламентом замінив бур. Це дійсно була його така помилка», – сказав він на засіданні сесії Київради.

Але при цьому він зауважив, що за це відповідальність не може бути персональною. 

«Це відповідальність всіх – керівника; організації, яка давала дозвіл на виконання будівельних робіт; Укрдежбудекспертизи, яка теж сказала, що немає загрози, і проектом передбачені всі заходи безпеки», – наголосив керівник метрополітену.

Нагадаємо, комісія з технічного нагляду Київського метрополітену оглянула 8 вересня станцію «Героїв Дніпра» і виявила «незначне пошкодження склепіння станції».

Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

13 вересня у КМДА заявили, що представникам міської влади, ініціативній групі та замовнику будівництва вдалося досягти порозуміння. Сторони зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва та призначили на 29 вересня громадські слухання щодо забудови.