У київському метро обежуватимуть вхід у годину пік на п’яти станціях

4 Червня 2020, 17:21

Метро в Києві тепер обмежуватиме вхід п’яти  станціях у годину пік. Про це 4 червня повідомила речниця столичного метрополітену Наталія Макогон.

 

Макогон зазначила, що зараз метрополітен щоденно перевозить орієнтовно 700 тисяч пасажирів.

 

"Йде послаблення карантинних заходів на загальнодержавному рівні, відновлюється рух приміських поїздів, збільшується кількість автобусів, збільшується кількість маршрутів, які приїжджають до Києва. Відповідно, буде збільшуватися кількість пасажирів. У нас немає якихось конкретних дат, коли пасажиропотік має сягнути якоїсь межі", —  сказала речниця.

 

Макогон пояснила, що обмеження на вхід означає, що станція працює на одні або двоє дверей. Зараз на 5 станціях кількість пасажирів збільшилася, тому вони перебувають під особливим контролем.

 

"Ми слідкуємо за пасажиропотоком в оперативному режимі. Під особливим контролем – станції "Житомирська", "Святошин", "Чернігівська", "Лісова", "Почайна". Це ті, на яких в останні дні зростає пасажиропотік", – сказала вона.

 

Макогон зазначила, що у пікові години на 20-30 хвилин ці станції можуть обмежувати на вхід, що дозволяє розтягнути пасажиропотік.

 

Нагадаємо, що 27 травня повідомляли, що у метро в Києві у години пік можуть обмежувати на вхід деякі станції.

 

Позначки: