У Київраді запланували забрати землю у посольства Росії

7 Лютого 2017, 15:37

Депутати постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування узгодили розірвання договору оренди для трьох ділянок, надані Посольству Російської Федерації в Україні. Про це повідомили у прес-службі Київради 7 лютого.

Як повідомляє прес-служба, йдеться про ділянки площею 0,197 га на вулиці Спаській, 14, земельної ділянки площею 0,3634 га на вулиці Спаській, 13-15 та на вулиці Боричів тік, 17, 19, 21 площею 0,3771 га у Подільському районі Києва.

"Ці земельні ділянки були надані у 1998-му році Російській Федерації у користування терміном на 49 років. За одну гривню орендної плати на рік московити мали право будувати нове посольство, консульство та резиденцію посла, або ж здавати їх в суборенду, заставляти у банках, чи, навіть, продавати", – процитували у прес-службі слова депутата Київради Ігоря Мірошниченка.

Зазначається, що юридична причина розірвання оренди – нецільове використання земельних ділянок та невиконання умов договорів. Проекти рішень мають також розглянути на пленарному засіданні Київради.

Окрім того, зі слів прес-служби, після того, які земельні ділянки повернуть у комунальну власність, депутати клопотатимуть про облаштування там скверів.

Нагадаємо, у березні 2015 року депутати Київради спростили порядок надання земельних ділянок у користування.