У Київраді розглянуть питання перейменування бульвару Івана Лепсе на бульвар Вацлава Гавела

28 Грудня 2015, 11:21

Комісія з перейменувань Київської міської ради на найближчому засіданні розгляне питання перейменування бульвару Івана Лепсе на бульвар Вацлава Гавела. Про це повідомила народний депутат Ірина Геращенко у Facebook.

Нардеп написала, що отримала відповідь на звернення до київського міського голови і Київради щодо можливості такого перейменування.

За словами Геращенко, в листі за підписом міського голови Віталія Кличка йдеться, що процес перейменування бульвару на честь Валентина Згурського (члена ЦК КПУ) призупинили.

“…На найближчому засіданні комісіі з питань перейменувань розглянуть питання про перейменування бульвару Лепсе на честь Вацлава Гавела, в тому числі враховуючи позицію Украінського інституту національної пам'яті, самих киян”, – написала Геращенко.

Зазначимо, Вацлав Гавел був одним із лідерів дисидентського руху, протистояв комуністичному режимові в Чехословаччині, був першим президентом Чехії.

Нагадаємо, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати ухвалили рішення про перейменування 11 вулиць і провулків, назви яких пов'язані з комуністичним тоталітарним режимом.