У Київенерго спрогнозували початок опалювального сезону у житлових будинках

5 Жовтня 2016, 16:50

Компанія "Київенерго" вважає за доцільне розпочати підключення житлового фонду до опалення 17 жовтня. Про це на засіданні антикризового штабу по підготовці до опалювального сезону 2016/2017 повідомив директор підрозділу "Київенерго" "Київські теплові мережі" Євген Глушак.

"Пуск тепла до житлового сектору вважаємо доцільним почати 17 числа для того, щоб до 25-26 (жовтня), коли ми очікуємо серйозне похолодання, вся система була запущена і налагоджена", – сказав Глушак.

Він також додав, що в цьому році підготовлено графік підключення до опалення житлових будинків протягом 7-10 днів для організованого початку опалювального сезону.

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко дав доручення ПАТ «Київенерго», ТОВ «Єврореконструкція» через похолодання розпочати подачу тепла в лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки та інші заклади соціального напрямку за індивідуальними заявками з 10 жовтня.

Читайте також: В уряді заявили про повну технічну готовність України до опалювального сезону

Зазначимо, раніше у КМДА нагадували, що опалювальний сезон у Києві розпочнеться після того, як протягом трьох діб середньодобова температура становитиме нижче +8 градусів. 

У травні 2016-го міський голова Віталій Кличко пообіцяв, що до початку опалювального сезону у всіх будинках Києва будуть встановлені лічильники тепла, і це дозволить платити за опалення на 30% менше.