У Київ прибув відставний американський генерал, призначений радником міністра оборони

12 Жовтня 2016, 23:33

Чотиризірковий американський генерал Джон Абізейд, якого призначили спеціальним радником міністра оборони України, прибув до Києва з ознайомчим візитом. Про це написав у Facebook міністр оборони Степан Полторак.

Як зазначається, сторони обговорили хід оборонної реформи, основні здобутки та завдання на майбутнє, а також план роботи Абізейда на найближчий час.

"Він (Абізейд – Ред.) запевнив, що готовий допомагати Міністерству оборони України у всіх починаннях, що спрямовані на побудову сильної та боєздатної армії, а також високо оцінив те, що вже нами зроблено. А також зазначив, що різниця між армією, що була два роки тому й сьогоднішньою українською армією – очевидна", – ідеться в повідомленні.

Джон Абізейд в 2003-2007 роках очолював Центральне командування США, яке відповідає за планування операцій та управління американськими військами в Афганістані і на Близькому Сході.

Нагадаємо, у вересні міністр оборони США Еш Картер призначив відставного генерала Джона Абізейда спеціальним радником міністра оборони України Степана Полторака. Також його радником став екс-командувач сухопутних військ Великої Британії Нік Паркер.