У Києві звільнили міліціонерів, які дві з половиною години їхали на виклик

12 Липня 2013, 01:12

«Встановлено, що 17 червня до чергової частини райуправління міліції зателефонувала місцева мешканка, яка заявила, що двоє невідомих намагаються потрапити до її квартири та ламають замки вхідних дверей.  Налякана жінка, яка в цей час знаходилася в квартирі сама, просила направити на її адресу наряд міліції.  Оскільки за годину правоохоронці так і не прибули на місце події, заявниця ще раз зателефонувала до міліції та повідомила, що сполохані нею грабіжники втекли, але вона може їх упізнати»,  – йдеться у повідомленні.

 У зв’язку з неналежним та несвоєчасним реагуванням на повідомлення про злочин прокуратурою Подільського району було призначено проведення службового розслідування: 12 працівників Подільського райвідділку притягнуто до дисциплінарної відповідальності, троє з яких звільнені з посад.

 У той же час ТСН відзначає, що службове розслідування провели після сюжету в новинах про те, яка міліція їхала на виклик на місце пограбування понад дві години.

 

"Було перевірено стенограму телефонних дзвінків, які надходили до чергової частини Подільського райуправління. Згідно цієї стенограми телефонний дзвінок від цієї громадянки надійшов о 13:47, але працівники міліції прибули на місце події аж о 16:20, тобто більше 2-х годин вони ніяк не могли доїхати до громадянки", – розповів прокурор Сергій Нечипоренко.

Читайте також: Українська міліція перетворюється на джерело небезпеки для людей

Нагадаємо, 15 міліціонерів притягнули до відповідальності за неналежне виконання обов'язків під час бійки 18 травня у Києві, в якій постраждали журналісти.  Голови головного управління МВС  в Києві Валерія Коряка, який визнав, що співробітники міліції "проявили нерішучість" під час інциденту.