У Києві здорожчав проїзд у громадському транспорті

15 Липня 2017, 10:45

У Києві з 15 липня вводяться нові тарифи в комунальному транспорті. Відповідне рішення прийняла Київська міська державна адміністрація 16 червня.

Ціни на проїзд у київських автобусах, тролейбусах, трамваях та фунікулері підвищили на 1 гривню. Одна поїздка коштує тепер 4 гривні. Вартість одного жетона у метро складає 5 гривень.

Водночас, як і раніше, власники пластикових карток можуть дещо заощадити, поповнюючи їх одразу на кількадесят поїздок. Зокрема, при поповненні на 50 поїздок вартість однієї становить 4,5 гривні. 

Проїзд за проїзними квитками коштує від 3,87 грн залежно від типу проїзного. Вартість разового квитка на міську електричку становить 7 гривень. Крім того, єдиний разовий проїзний квиток на міську електричку і трамваї №№ 4, 5 або автобуси №№ 59, 60, 61 можна придбати за 7 гривень.

Читайте також: КМДА пояснила, чому підвищує ціни на проїзд у громадському транспорті

У КМДА вважають, що збільшення тарифів дозволить покрити лише затрати на електроенергію та компенсувати витрати на заробітну плату працівникам. Водночас зазначається, що спеціалісти вирахували економічно обґрунтований тариф: проїзд у метро має становити 6,64 грн, у наземному транспорті – 6,91 грн, міською електричкою – 15,39 грн.

Нагадаємо, що востаннє тарифи на проїзд в комунальному громадському транспорті Києва (без урахування маршруток) підвищувалися в лютому 2015 року.