У Києві затримали спільника Януковича, причетного до заволодіння Межигір’ям та Сухолуччям

11 Листопада 2015, 12:51

СБУ затримала у Києві Василя Гулика – заступника керівника Державного управління справами часів екс-президента Януковича. Про це повідомила прес-служба відомства.

Колишній чиновник перебував у загальнодержавному розшуку.

"Гулик був одним із спільників Януковича при незаконному заволодінні ним землями Межигір’я і Сухолуччя. Також він у 2007-2010 роках очолював товариство з обмеженою відповідальністю «Київуніверсалсервіс», через яке протиправно переводилися у готівку кошти, у тому числі й державні. За рахунок виведених у "тінь" грошей товариство обслуговувало Межигір’я", – йдеться в повідомленні.

Колишнього заступника керівника Держуправління справами доставлено до Генеральної прокуратури для проведення слідчих дій.

Нагадаємо, 7 листопада СБУ затримала колишнього директора ТОВ «Будинок Лісника» Юрія Булаву, якого підозрюють у тому, що був основним спільником Віктора Януковича у заволодінні землями Сухолуцького лісництва.

Як відомо, у вересні  Сухолуцькі угіддя вартістю понад 7 млн грн, які належали колишньому президенту Віктору Януковичу, повернули державі. Це сталося після того, як прокуратура Київської області в суді касаційної інстанції відстояла повернення з незаконного володінняземель, які привласнило ТОВ «Будинок Лісника».