У Києві затримали двох російських «злодіїв у законі»

18 Жовтня 2011, 16:23

«Напередодні в Голосіївському районі Києва співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю київської міліції затримали двох "злодіїв в законі", громадян Росії, Вадима Іваненка, відомого також як Вадік Краснодарський, і Романа Кащаеєва», – розповів співрозмовник.

Він пояснив, що  Іваненко, 1968 року народження, є уродженцем Краснодарського краю, а 37-річний Кащаєв родом з Адигеї.

Обидва були затримані за непокору законним вимогам співробітників міліції. Після від'їзду адміністративного арешту буде вирішено питання про їх видворення в Росію.

За даними джерела, зі «злодіями в законі» був затриманий і кримінальний авторитет Коба Дзідзишвіли 1972 року народження.

«За оперативними даними обидва "злодії" контролюють різні кримінальні сфери на півдні Росії, є активними учасниками кримінального світу. Крім того, Іваненко проходить обвинуваченим у кримінальній справі про організацію злочинного співтовариства (стаття 210 УК РФ), порушеній в Майкопі (Адигея), і знаходився під підпискою про невиїзд. Швидше за все, після повернення в Росію він буде заарештований», – повідомив також співрозмовник.

За його даними, Іваненко має сім судимостей і провів в місцях позбавлення волі близько 20 років, восени 2008 року був «коронований» видатним на пострадянському просторі «злодієм в законі» Дідом Хасаном.  Кащаєв отримав титул «злодія» в 2004 році.

Нагадаємо, в Одеській області в ніч на 30 вересня при затриманні російського кілера Аслана Дикаєва та двох його спільників в перестрілці із злочинцями загинули два правоохоронці, ще четверо були поранені.

У ході спеціальної операції 1 жовтня в одному з приватних готелів Одеси двоє злочинців були ліквідовані, оскільки вчинили жорсткий опір правоохоронцям, стріляючи з автоматичної зброї. Третій зловмисник зник і зараз перебуває в розшуку.

Цю спецоперацію розкритикувала низка політиків. У відповідь глава МЗС Анатолій Могильов, виступаючи у Раді,заявив, що правоохоронці були недостатньо озброєні і навчені для проведення подібних спецоперацій.

Згодом МВС повідомило про затримання ще 5 спільників російських кілерів.

Позначки: