У Києві затримали банду злочинців, які видавали себе за правоохоронців

20 Жовтня 2016, 18:00

У Києві прокуратура і Служба безпеки України затримали банду злочинців на хабарі у 200 тис. доларів за обіцянку позитивного рішення Апеляційного суду Київської області. Про це повідомив перший заступник Генпрокуратури Дмитро Сторожук на своїй сторінці у Facebook.

За словами Сторожука, затримали трьох шахраїв, які вимагали 200 тис. доларів за обіцянку домовитися із суддями Апеляційного суду Київської області, щоб ті винесли виправдувальний вирок підсудному у справі про замах на вбивство, якого засудили до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

 

"В прокуратуру звернулися представники підсудного і повідомили, що шахраї вимагають від них 200 тис. доларів. Прокуратурою і СБУ зімітовано передачу коштів, під час якої вдалося затримати членів організованого злочинного угруповання.

Як з'ясувалося, вони видавали себе за співробітників поліції і прокуратури, хоча насправді ніякого відношення до правоохоронних органів не мали", – зазначив Сторожук.

 

Він також додав, що затримання проводили в одному з кафе Києва, крім зазначених коштів у затриманих виявили наркотики і зброю.

Нагадаємо, у четвер, 20 жовтня, слідчими прокуратури міста Києва спільно з працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ України в м. Києві та Київській області на одержанні неправомірної вигоди затримано начальника Ірпінського міського відділу управління Державної міграційної служби України в Київській області.

Крім того, повідомлялось, що оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції спільно з Генеральною прокуратурою України поблизу власного будинку затримали працівника відділу реклами Департаменту Київської міської державної дміністрації, який одержав 52 тисячі гривень неправомірної вигоди.