У Києві заслуженого артиста затримали за підозрою у розбещенні дітей

26 Березня 2012, 16:04

"Затриманий нещодавно, 23 числа. Підозрюється в здійсненні злочинів щодо малолітніх дітей", – сказав він.

Зі слів джерела, артиста затримано за статтею 115 Кримінально-процесуального кодексу в рамках розслідування справи, порушеної за статтею 156 Кримінального кодексу (розбещення неповнолітніх).

Інших подробиць він не повідомив.

Водночас, за даними прес-служби Головного управління МВС у Києві, Шевченківське райуправління міліції у цій справі затримало 3 чоловіків.

Попередньо встановлено, що чоловіки знайомились з дітьми, винятково хлопчиками, переважно з неблагополучних сімей, входили до них у довіру, запрошували до себе за місцем проживання й здійснювали стосовно них розпусні дії.

Один із затриманих, за даними ГУ МВС, є відомим музикантом.

Завадський – заслужений артист України, переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, Іспанії, власник "Золотої медалі" (Франція), єдиний у світі власник 3 найвищих призів міжнародних конкурсів акордеоністів "Золота ліра" (одна – Італія й дві – Ірландія), перший український музикант, що потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, перший український акордеоніст у Книзі рекордів України як єдиний власник 3 "Золотих лір" – головних призів міжнародних конкурсів акордеоністів.