8 вересня в аеропорту «Київ» на 5 годин затримали літак, що мав здійснювати рейс до Польщі. Як повідомили у МВС України, один з пасажирів, який виявився громадянином Польщі, повідомив стюардесі про наявність на борту авіалайнера підозрілого предмету. На місце події одразу виїхали керівництво столичної міліції, слідчо-оперативні групи, працівники вибухотехнічних та пожежо-технічних служб. Вибохонебезпечних речовин не знайшли.
13 вересня у Києві «замінували» станцію метро «Вокзальна». Входи та виходи станції метрополітену було перекрито. В результаті перевірки піротехніки не виявили небезпечних предметів. Згодом в управлінні охорони метрополітену повідомили, що про замінування повідомляла 24-річна киянка. Вона не змогла пояснити причини свого вчинку, лише зауважила, що у такий спосіб хотіла пожартувати.
Через кілька днів стартувала серія повідомлень про замінування Центрального залізничного вокзалу. Загалом таких телефонних дзвінків було шість. Перший з них надійшов на спецлінію "102" 18 вересня. Правоохоронці прибули на місце, однак жодних вибухонебезпечних речовин не виявили.
21 вересня у Києві знову повідомили про бомбу на Центральному залізничному вокзалі. Приміщення вокзалу закрили, пасажири були змушені діставатися до потягів підземними переходами. Територія поряд з вокзалом була очеплена правоохоронцями. Небезпечних предметів не виявили. Однак наступного дня, 22 вересня, невідомий знову повідомив про замінування. І знову обійшлося без вибухівки.
Через 5 діб, 26 вересня, до міліції вкотре надійшло повідомлення про вибухівку на Центральному залізничному. В результаті правоохоронці евакуювали більше 1200 людей. В МВС повідомили, що рух потягів не припинявся, вони відправлялися у рейси без затримок. Вибухівку не знайшли.
27 вересня приблизно опівдні надійшло п'яте повідомлення про замінування вокзалу. Міліція евакуювала з приміщення 1,5 людей, вибухівки не знайшли.
Через 2 дні вокзал «замінували» востаннє. Невідомі не зазначили, який саме із залізничних вокзалів заміновано, тому евакуацію проводили як на Дарницькому, так і на Центральному. Небезпечних предметів у жодному з них так і не знайшли.
1 жовтня міліція отримала чергове повідомлення про бомбу. Цього разу намагалися «замінувати» станцію метро «Дорогожичі». Приблизно о 10:43 станцію закрили для входу. Потяги проходили станцію без зупинок. Об 11:36 міліція повідомила про відновлення роботи станції. Вибухонебезпечних предметів на ній так і не знайшли.
Того ж 1 жовтня правоохоронці повідомили про затримання «телефонного терориста», який повідомляв про вибухівку на вокзалах. Ним виявився мешканець Івано-Франківщини. Міліціонери розповіли, що затриманий вже написав явку з повинною і почав давати показання. Цього ж дня порушиликримінальну справу за ч. 2 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Також перевірялася причетність чоловіка ще до п’яти неправдивих повідомлень про замінування залізничного вокзалу Київ-Пасажирський. Правоохоронці наголосили, що підозрюваний у 2011 році вже був засуджений за неправдиве замінування станції метро «Житомирська» у Києві та отримав умовне покарання.