У Києві з центрального вокзалу евакуювали людей через повідомлення про замінування. Оновлено

3 Грудня 2017, 13:20

У Києві у неділю, 3 грудня, через повідомлення про замінування з Центрального залізничного вокзалу евакуювали усіх працівників та пасажирів. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Зазначається, що затримки в русі поїздів немає, посадка пасажирів здійснюється через прилеглі до центральної будівлі переходи. 

"Сьогодні о 10:20 невідома особа на лінію 102 повідомила про замінування у Києві. На місце події прибули співробітники Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Бланки замовлень квитків придбаних через інтернет пасажири можуть роздрукувати на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський", – йдеться у повідмоленні.

Оновлено: У прес-службі "Укрзалізниці" повідомили, що інформація про мінування залізничного вокзалу не підтвердилася, а його роботу відновлено о 12:00.

Після огляду всіх приміщень вокзалу жодних вибухонебезпечних предметів співробітники Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій не виявили. Наразі вокзал працює у звичному режимі. 

Нагадаємо, що 24 жовтня у Києві на Центральному залізничному вокзалі повідомили про евакуацію людей через загрозу вибуху. Згодом працівники Національної поліції України повідомили, що вибухових пристроїв на вокзалі не виявлено.