У Києві з’явиться мережа кіосків з продажу соціального хліба

5 Листопада 2014, 19:24

ПАТ "Київхліб" переміг у конкурсі по створенню об'єктів роздрібної торгівлі хлібом і хлібобулочними виробами. Про це повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації.

Згідно з повідомленням, "Київхліб" виграв конкурс за всіма чотирма лотам. Умовами кожного з них передбачено встановлення 50-ти тимчасових споруд роздрібної торгівлі хлібобулочними виробами у зручних для киян місцях.

Всього в столиці з'явиться 200 торгових точок, розташованих у всіх районах міста. Загальний розмір залучених інвестицій становитиме 46 млн грн, а проект буде реалізований протягом 4 місяців з дати набрання чинності інвестиційного договору.

Переможець конкурсу зобов'язаний 3 роки продавати хліб за цінами, які не перевищують ціну станом на 15 серпня 2014 року. Ці види хліба повинні бути постійно в наявності і становити не менше 70% в загальному асортименті. Додатково можливий продаж, за умови герметичної упаковки, молочних товарів, безалкогольних напоїв, кондитерських виробів, чаю та кави. Алкоголь і пиво продавати заборонено.