У Києві вирішили розірвати угоди з кількома перевізниками через виявлені порушення

19 Листопада 2017, 11:19

Департамент транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації за підсумком позапланових перевірок норм перевезень вирішив розірвати договори з двома перевізниками. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Зазначається, що за період з 9 листопада було перевірено 12 перевізників, виявлено порушення та складено акти на маршрути №№ 201, 459, 421, 581, 464, 565, 518, 416.

"До перевірки нелегальних перевізників, які виходили на маршрути №№ 238, 412, 597, 501, 507 попри наказ Департаменту транспортної інфраструктури про їх закриття, долучено Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у Києві", – йдеться у повідомленні КМДА. 

У перевізників, зокрема, були відсутні протоколи проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, тимчасові реєстраційні документи на транспортні засоби, страхові поліси, пошкоджено сидіння, наявні сторонні предмети у салоні тощо. 

Також в адміністрації  заявили про необхідність внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень. 

Як повідмолялось, у Києві за дорученням мера міста Віталія Кличка розпочалися позапланові перевірки перевізників, які виходять на міські маршрути.

Причиною відповідного рішення стало те, що у Києві біля станції метро "Героїв Дніпра" на проспекті Героїв Сталінграда під колеса маршрутного таксі потрапило подружжя, унаслідок чого жінка від отриманих травм померла на місці, а чоловік – у кареті "швидкої" дорогою до лікарні.