У Києві відсторонили полковника поліції, якого затримали п’яним за кермом

31 Жовтня 2016, 23:52

Поліція проводить службову перевірку за фактом затримання полковника поліції за водіння авто в нетверезому стані. На період проведення перевірки полковника відсторонили від виконання службових обов'язків. Про це повідомив начальник столичного управління Національної поліції Андрій Крищенко.

За його словами, внутрішнє розслідування буде завершене якнайшвидше.

«За фактом затримання патрульними полковника поліції за водіння авто в нетверезому стані – моє рішення є однозначним: на період проведення службової перевірки «героя» сюжету і його «групу підтримки» відсторонив від виконання службових обов'язків. Внутрішнє розслідування завершимо в найкоротші терміни», – запевнив Крищенко.

Читайте також: У Кропивницькому виправдали суддю, раніше оштрафованого за п'яне водіння

Раніше на сторінці "Київ Оперативний" в Facebook повідомлялося, що екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль підполковника поліції, начальника батальйону супроводу (колишня "Кобра"), який повідомив патрульним, що він "трохи випив пива".

«Телефонував друзям, навіть викликав підмогу, приїхали дві машини, одна з них машина супроводу, друга – "Кубик". «Вирішити на місці» не вийшло», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Чернівцях суддя утік від патрульних, щоб не проходити перевірку на алкотестері – ЗМІ