У Києві відкрилася виставка військової техніки “Міць нескорених”

22 Серпня 2017, 13:51

У вівторок, 22 серпня, на Хрещатику, в центрі Києва, відкрилася виставка сучасного українського озброєння і військової техніки "Міць нескорених". Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Усі фото – Лівий берег

В експозиції виставки близько 70 одиниць бойової техніки і озброєння: самохідні артилерійські установки, танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, вантажні та санітарні автомобілі.

Після свят техніку передадуть українським військовим на Донбас. На виставці представлено і зразки техніки, яка вже виконує завдання в зоні бойових дій, і ті, що тільки пройшли випробування на полігонах, – наприклад, бойова машина "Тритон".

"Зазначені зразки були спеціально привезені до Києва. Це техніка в резерві. Усі зразки основні, прийняті на озброєння, вже виконують завдання в зоні АТО", – пояснив начальник озброєння Збройних Сил України Микола Шевцов.

Напередодні ці зразки озброєння та військової техніки продемонстрували журналістам у парку Окремого полку президента України.

Нагадаємо, 24 серпня в Києві пройде військовий парад, у якому візьмуть участь 4,5 тис. українських військових, з яких близько 1 тис. – учасники антитерористичної операції на Донбасі. У параді військ також візьмуть участь військові країн НАТО.