У Києві відкриють меморіал засновнику ОУН Коновальцю

17 Січня 2017, 17:20

У Києві на вулиці Січових Стрільців, 24 у неділю, 22 січня, о 12.00 відкриють меморіальну дошку Голові Проводу українських націоналістів Євгену Коновальцю. Про це йдеться на сайті Українського Інституту національної пам'яті України.

"Меморіальна дошка відкривається на вулиці Січових Стрільців, названій на честь створених Євгеном Коновальцем вiйськових пiдроздiлiв, у будинку, де у 1918 році розташовувалися їхні касарні", – зазначено у повідомленні.

Зазначається, що меморіальна дошка містить барельєф полковника Армії УНР Євгена Коновальця у військовому вбранні разом з елементами зброї, що символізують військову доблесть героя. Автор композиції – скульптор Олександр Михайлицький.

У повідомленні також вказано, що під час відкриття відбудеться освячення дошки духовенством УПЦ КП та УГКЦ, а також музичний виступ заслуженого артиста України Тараса Компаніченка.

Нагадаємо, що нині могила Коновальця розташована у Ротердамі в Нідерландах. Пам'ятні знаки на вшанування героїв ОУН останнім часом з'являються в різних регіонах країни. Прах самого Євгена Коновальця планують перепоховати в Києві.

98