У Києві відбувся мітинг проти вакцинації. Фотографії з акції та коротко про вимоги і заяви учасників

Суспільство
3 Листопада 2021, 17:44

У середу, 3 листопада, відбулася акція противників обов’язкової вакцинації.

Зранку поблизу будівлі Верховної Ради зібралося близько тисячі людей. Вони скандували «Ні примусовій вакцинації», «Руки геть від наших дітей», «Ні медичним експериментам» тощо. З 8:00 до 11:00 ранку протестувальники блокували автомобільний рух урядовим кварталом, після чого пішли на площу Конституції, де провели мітинг. Перед учасниками виступали лідери руху противників вакцинації.

Зокрема вони заявили, що карантинні обмеження незаконні, оскільки нібито «не існує відповідних постанов Кабінету міністрів». Також вони заявили, що обов’язкова вакцинація порушує Конституцію та закони України. Крім того, на їхню думку, вакцини, які використовують в Україні, «не досліджені» й «не сертифіковані». Слід зазначити також, що окремі речники на мітингу виступали не тільки проти вакцинації від COVID-19, але й проти вакцинації від інших хвороб: кору, дифтерії, поліомієліту тощо.

Окрім того, під кінець мітингу лідери руху заявили про створення «власної конституції, органів влади, народної самооборони та підприємств промисловості». Також вони заявили, що це не остання акція.

Нагадаємо, свого часу Тиждень розбирав частину міфів, зокрема, про «послаблення імунітету вакцинами», про «різні погляди на вакцинацію серед лікарів», та про те, що «колективного імунітету не існує». Детально  про це читайте у матеріалі «Чи виживуть діти антивакцинаторів».

Нижче окремі фотографії з акції. Детальний фоторепортаж дивіться за посиланням.

 

 

 

читати ще

показати ще