У Києві відбуваються заходи з ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 Лютого 2016, 10:39

Субота, 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. На сьогодні призначено низку заходів з ушанування пам'яті полеглих, зокрема у Києві.

Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною зранку встановили лампадки біля пам'ятного хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інститутська), повідомили у прес-службі голови держави.

Окрім того, о 10:00 мало розпочатися всеукраїнське Віче за ініціативи ветеранів АТО та учасників Революції гідності поблизу Жовтневого палацу.

Відзначення пам'яті подій дворічної давнини, коли у Києві розстріляли активістів Майдану, почали 19 лютого запаленням 105 "променів Гідності" на честь 105 полеглих на Майдані.

Окрім того, у Києві 20 лютого перекрито рух транспорту на низці вулиць.

Зокрема, на час проведення заходів рух перекриють на: вул. Великій Житомирській (від Володимирського проїзду до вул. Володимирської); вул. Трьохсвятительській (від вул. Хрещатик до Михайлівської площі); вул. Десятинній (від Михайлівської площі до вул. Володимирської); Михайлівській площі; площі Конституції; вул. Ольгинській; вул. Липській; вул. Шовковичній (від вул. Грушевського до Інститутської); вул. Грушевського (від Кріпосного пров. до вул. Липської); вул. Банковій (від вул. Інститутської до Лютеранської); вул. Хрещатик (від Європейської пл. до вул. Б. Хмельницького).

Також у прес-службі київського метро зазначили, що станція метро «Хрещатик» працює у звичному режимі. Раніше планувалося закрити вестибюль станції у бік вулиці Інститутської для уникнення скупчення людей