У Києві відбудеться концерт на підтримку петиції щодо облаштування скверу імені Василя Сліпака

27 Квітня 2018, 14:55

У Києві на Подолі активісти і волонтери "Музичного Батальйону" проведуть  у суботу, 28 квітня, культурно-мистецьку акцію на підтримку петиції про створення арт-скверу імені Василя Сліпака, що на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік.

 

Зазначається, що ініціативу створення даного скверу підтримали українські виконавці Олег Скрипка, Святослав Вакарчук, Сергій Фоменко, Олександр Положинський, Сергій Василюк, Євген "Їжак" Романенко, Роман Кріль, поети Ліна Костенко та Дмитро Павличко.

 

 

Наголошується, що концерт розпочнеться  о 12:00.

 

Зокрема, під час заходу на території працюватиме інформаційний намет з комп'ютерною технікою та доступом до інтернету задля допомоги у підписанні петиції.

 

Нагадаємо, 13 квітня на сайті Київської міської ради зареєстровано петицію про надання земельній ділянці на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік у Подільському районі столиці статусу скверу, що носитиме ім’я всесвітньо відомого оперного співака, Героя України Василя Сліпака.  Передбачається, що культурно-мистецький сквер стане майданчиком в історичному центрі Києва, на якому збиратимуться і пропагуватимуть українську культуру митці та громадські діячі.  Відомо, що ідею облаштування скверу у центрі Києва підтримали також депутати Верховної ради  та депутати Київської міської ради, які винесли питання надання земельній ділянці Андріївський Узвіз, 33/6 статусу скверу на розгляд у сесійній залі Київської міської ради.

 

Раніше Міністерство закордонних справ України повідомило, що вирішило доручити українському посольству в Франції опрацювати питання щодо присвоєння Культурно-інформаційному центру при диппредставництві України в Парижі ім'я соліста паризької опери Василя Сліпака.

 

На місці майбутнього культурно-мистецького скверу раніше відкрили пам'ятний камінь.

 

Міністерство закордонних справ України повідомило, що вирішило доручити українському посольству в Франції опрацювати питання щодо присвоєння Культурно-інформаційному центру при диппредставництві України в Парижі ім'я соліста паризької опери Василя Сліпака.

 

Василь Сліпак – видатний український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник бойових дій на Сході України. Він загинув влітку минулого року в бою від кулі снайпера. Посмертно удостоєний ордена "За мужність" I ступеню, а також звання "Героя України" та ордена "Золота Зірка".