У Києві в метро побили афроукраїнця

4 Квітня 2011, 09:19

Інцидент сталася о 20:30 між станціями «Хрещатик» і «Арсенальна».

45-річного нігерійця, громадянина України Віктора Ігбоквуме, побили троє молодиків. Інші пасажири – мовчки спостерігали. На станції «Арсенальна» нападників схопив міліціонер ППС.

«Я тільки увійшов у вагон, щоб їхати на«Чернігівську», став поблизу входу, як до мене підійшов хлопець і вдарив по кепці.Я промовчав.Він знову мене вдарив і натягнув кепку на очі. Я запитав його, що він хоче, але у відповідь знову вдарили по обличчю. Після цього до нього підключилися ще двоє (один – один першого, третього вони зустріли в метро) і стали бити мене кулаками. Вони розбили мені обличчя, губу і поставили синець під оком. А коли ми разом з ними вийшли, нас одразу затримав міліціонер, який оформив протокол. Але двоє з трьох втекли. Зі мною таке трапилося вперше за 18 років. Хоча від знайомих чув про такі випадки», – зазначив потерпілий.

Кримінальну справу з цього приводу поки не порушено – ведеться перевірка.

«Затриманий зараз дає свідчення, після того як він назве імена своїх друзів, вони теж будуть затримані», – зазначив керівник прес-служби міліції метрополітену Наталія Керницька.

Якщо провину нападників доведуть, їм загрожує до 5 років за статтею «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

До речі, інцидент знімав на мобільний телефон через скло сусіднього вагона один з пасажирів та розмістив відео в мережі інтернет.