У Києві українські військові здобули нагороди на міжнародному турнірі з боротьби

6 Березня 2017, 15:48

Українські армійці, представники Центрального спортивного клубу Збройних Сил України завоювали призові місця на міжнародному турнірі з боротьби XXI Outstanding Ukrainian Wrestlers and Coaches Memorial, який відбувся у Києві. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Повідомляється, що загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 21 країни світу, серед яких близько 50 армійських борців.

«У вільній боротьбі чемпіоном став представник Центрального спортивного клубу Збройних Сил України солдат Андрій Яценко (категорія 57 кг), «срібло» здобув старший сержант Василь Шуптар (61 кг)», – йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, у греко-римській боротьбі срібні нагороди завоювали: старший солдат Євген Пишков (75 кг), солдат Дмитро Пишков (80 кг).

Зазначили, що бронзовими призерами стали: працівник ЗС України Артур Політаєв (50 кг), сержант Жан Беленюк (85 кг) та молодший лейтенант Олександр Чернецький (130 кг).

Нагадаємо, 6 березня стало відомо, що на змаганнях відкритого Кубку Європи з дзюдо серед чоловіків та жінок, які відбувалися у польському Катовіце та столиці Чехії Празі, українські спортстмени здобули п'ять нагород