У Києві учасники автомобілього Майдану заблокували базу “Беркуту”

5 Грудня 2013, 06:29

Окрім того, за повідомленням спільноти #Євромайдан. Ввечер 4 грудня заблокована військова частина у Василькові.

 "Тримаємо оборону військової частини на території Авіаційного коледжу у Василькові – саме тут 33 автобуси із спецвійськами, які мали рушити на Майдан. Ми живим ланцюгом заблокували виїзд – і не випускаємо автобуси", – повідомив один з місцевих мешканців.

"Щойно завершив переговори з начальником військового гарнізону, генерал-майором Аркадієм Вашутіним. Він дав слово не застосувати проти нас силу і охороняти акцію від тітушок, оскільки керівництво гарнізону теж не зацікавлене у провокаціях", – додав він.

"Оборона триває, припиняти її не можна ні на хвилину. Браття і сестри, приєднуйтесь до акції – ми повинні не допустити нового кровопролиття на Майдані. Дорогі васильківці, не будьте байдужими: нам дуже треба гарячий чай і бутерброди", – зазначив він.

Нагадаємо, 4 грудня колишні командири «Беркуту» закликали нинішніх офіцерів і бійців не ганьбити честь спецпідрозділу та радять Азарову "не переоцінювати свої сили" щодо розгону демонстрантів.

Нагадаємо під час зустрічі з закордонними послами Азаров заявив, що у влади вистачить сили розблокувати уряд за 10 хвилин.

"Невже ви сумніваєтеся, що у нас не вистачить сил розчистити будівлю Кабміну?. 10 хвилин – і уряд буде розчищено. Але ми не йдемо на застосування сили", – сказав прем'єр.