У Києві та області знайшли чотири схованки зі зброєю, а причетні назвалися представниками добробату – СБУ

15 Лютого 2016, 18:57

Служба безпеки виявила чотири склади зі зброєю у двох раойнах Києва та на Київщині та встановила сімох причетних до зберігання зброї. Про це під час брифінгу 15 лютого заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

За його словами, склади приховали у Печерському, Святошинському районах столиці та Києво-Святошинському районі Києва. На складах зберігалися протитанковий гранатомет, 12 пістолетів та кулеметів «Скорпіон», шість автоматів Калашникова, 10 підствольних гранатометів, чотири пістолети ТТ і чотири пістолети Макарова.

«Крім того, знайдено вибухівку, понад тисячу боєприпасів, 100 кг каменів, схожих на бурштин, і 1 кг речовини, схожої на наркотики. Будуть проведені експертизи. Ми встановили сімох учасників угруповання, які себе називають членами одного з добровольчих батальйонів», – розповів Ткачук.

 

Представник СБУ зазначив, що цим людям інкриміновано злочини, передбачені ст. 243 (незаконне поводження зі зброєю), а також ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у прокуратурі також 15 лютого повідомили, що під прикриттям батальйону «Крим» у Києві діє незаконне воєнізоване формування, а також заявили, що за адресами проживання його членів знайшли велику кількість зброї.