У Києві створили Раду ветеранів АТО

25 Вересня 2017, 17:00

У Києві створили єдиний колегіальний орган – Раду ветеранів АТО – для координації у питаннях виділення землі, компенсацій, надання пільг для киян-учасників АТО. Про це повідомила прес-служба КМДА.

«Сьогодні у Києві більше 80 організацій учасників АТО. Тож ми ухвалили рішення сформувати єдиний колегіальний орган з ветеранів, з яким будемо вести діалог для вирішення всіх необхідних і важливих питань щодо виділення землі, компенсацій, надання пільг тощо. І створення Ради ветеранів АТО – це важливо для більш продуктивної та ефективної співпраці ветеранів і столичної влади», – сказав мер Віталій Кличко.

Він зазначив, що до Ради ветеранів АТО увійдуть 10 районних організацій ветеранів, міська і організації, які опікуються родинами загиблих. До цієї Ради можуть долучатися й інші учасники АТО.

Кличко нагадав, що влітку Київрада ухвалила рішення про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Це структура, яка за принципом «єдиного вікна», від імені міста, збиратиме і допомагатиме вирішити всі питання демобілізованих учасників АТО.

Нагадаємо також, Київська міська рада 1 червня проголосувала за рішення про надання офіційного статусу бійцям добровольчих батальйонів, які захищали територіальну цілісність і суверенітет України на Донбасі.