У Києві стартує опалювальний сезон у бюджетних установах

5 Жовтня 2016, 14:17

Мер Києва Віталій Кличко дав доручення ПАТ «Київенерго», ТОВ «Єврореконструкція» через похолодання розпочати подачу тепла в лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки та інші заклади соціального напрямку за індивідуальними заявками з 10 жовтня. Про це Київський міський голова заявив під час засідання антикризового штабу у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва.

«Враховуючи зниження температури і на підставі інформації, яку ми заслухали від заступника директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолія Прокопенка, я даю доручення ПАТ «Київенерго», ТОВ «Єврореконструкція» через похолодання і зниження середньодобової температури розпочати подачу тепла в лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки та інші заклади соціального напрямку за індивідуальними заявками з 10 жовтня цього року», –  наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва також підкреслив, що голови районних адміністрацій, директори департаментів освіти і науки, культури, охорони здоров’я несуть персональну відповідальність за підключення закладів соціальної сфери та належний температурний режим в них.

Читайте також: В уряді заявили про повну технічну готовність України до опалювального сезону

Зазначимо, раніше у КМДА нагадували, що опалювальний сезон у Києві розпочнеться після того, як протягом трьох діб середньодобова температура становитиме нижче +8 градусів. 

У травні 2016-го міський голова Віталій Кличко пообіцяв, що до початку опалювального сезону у всіх будинках Києва будуть встановлені лічильники тепла, і це дозволить платити за опалення на 30% менше.