У Києві сталися сутички між поліцією та С14. Активісти перекрили кілька вулиць

17 Червня 2018, 12:06

У Києві сталися дві сутички між правоохоронцями та представниками націоналістичної організації С14. Про це повідомляє Українська правда.

 

"На цей час до управлінь поліції для встановлення анкетних даних та надання пояснень загалом доставили 56 осіб" – повідомили в поліції Києва.

 

За даними правоохоронців, група з більше 150 осіб вийшли на перехрестя вулиці Володимирівська-бульвар Тараса Шевченка та перекрили дорогу на маршруті руху "Маршу рівності". Із учасниками акції спілкувалися співробітники поліції діалогу, однак вони відмовилися звільнити прохід.

 

У результаті правоохоронці відтіснили їх із дороги, а чоловіків, які чинили опір та застосовували у бік правоохоронців газові балончики, затримали.

 

Тоді поліція повідомила, що до управлінь доставляють 28 осіб, 5 правоохоронцям надають медичну допомогу.

 

Відомості внесенні до ЄРДР за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 342  (Опір  працівникові правоохоронного органу) та ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

 

Згодом поліція повідомила про другу сутичку, в якій брали участь також учасники Маршу рівності.

 

"Надійшла інформація, що біля готелю "Опера" відбувається сутичка між активістами та учасниками маршу. Правоохоронці затримали близько 20 осіб", – йдеться в повідомленні.

 

У свою чергу, організація С14 заявила, що поліція застосувала силу проти націоналістів, які прийшли у центр Києва, щоб "висловити свій протест" проти проведення "Маршу рівності".

 

В знак протесту С14 заблокували декілька доріг на Лук'янівці в Києві. Про це повідомляється на Facebook-сторінці організації.

 

Спочатку С14 повідомила, що під Шевченківським РУВС на вулиці Герцена 9 її представники заблокували дорогу з вимогою звільнити затриманих рано вранці націоналістів

 

"Вимагаємо приїзду найвищого керівництва МВС, яке сьогодні віддало наказ розігнати силою мирний мітинг", – заявили в організації.