У Києві сталася пожежа у лікарні, рятувальники евакуювали хворих

22 Червня 2016, 11:07

Увечері 21 червня на вулиці Шовковичній у центрі Києва сталася пожежа в лікарні. Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

Зазначено, що повідомлення про пожежу отримали о 19:48. За повідомленням ДСНС, вже о 20:29 пожежу локалізували, а о 22:39 ліквідували.

«Встановлено, що пожежа сталася у одній із столичних лікарень на 3-му поверсі 5-поверхового корпусу урології в офтальмологічному відділенні, а саме у вентиляційному коробі 3-го поверху з подальшим розповсюдженням пожежі по ньому на 4-й поверх», – йдеться у тексті.

Під час гасіння рятувальники евакуювали чотирьох хворих на ношах, які самостійно не пересувались, а трьох хворих виведено на безпечну відстань. 

Ймовірною причиною пожежі у ДСНС назвали коротке замкнення в електродвигуні у вентиляційній шахті з подальшим горінням в ній пилу і сміття. Остаточну причину встановить слідство.

Нагадаємо, 29 травня у Броварському районі під Києвом на території приватного домоволодіння в двоповерховій будівлі, де організували тимчасове проживання літніх людей, сталася пожежа, загинули 17 осіб. У поліції припустили, що пожежа сталася через несправність телевізора або електричної проводки.