У Києві смолоскипною ходою вшанували 111-ту річницю від дня народження Бандери

1 Січня 2020, 19:32

У Києві у середу, 1 січня, відбулась традиційна смолоскипна хода на честь 111-ої річниці від дня народження українського політичного діяча, голови Проводу ОУН Степана Бандери. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

 

Організаторами маршу виступили "Правий сектор", "Національний корпус", ВО "Свобода", "Тризуб", С-14 і ряд інших організацій.

 

Як зазначається, близько 1500 людей о 18.00 зібрались у парку Тараса Шевченка, звідки вирушили до будівлі Київської міської державної адміністрації.

 

Активісти тримали в руках банери з портретом Степана Бандери, жовто-блакитний, червоно-чорний, а також партійні прапори.

 

Учасники ходи скандували: "Слава Україні! – Героям Слава!", "Слава нації! – Смерть ворогам!", "Україна – понад усе!", "Бандера, Шухевич – Герої України" тощо.

 

 

Марш завершився біля будівлі КМДА, на якій вивісили великий портрет Бандери. Крім того, активісти виконали Гімн України.

 

Зауважимо, столична поліція, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу працювали у посиленому режимі, аби не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення акції.

 

Аналогічні заходи сьогодні відбуваються у Полтаві, Рівному та інших містах України.

 

Як повідомлялося, львів'яни у середу, 1 січня, молитвою та громадським віче вшанували 111-у річницю від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери.