У Києві СБУ запобігла проведенню провокаційної акції, яку готували російські спецслужби

15 Вересня 2017, 20:52

Працівники Служби безпеки України у взаємодії з Нацполіцією попередили у Києві спробу проведення антиукраїнської акції, організованої на замовлення Кремля. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, правоохоронці встановили, що російські спецслужби запланували проведення фейкової акції протесту від імені так званих «Зборів матерів учасників АТО». Псевдозахід ініціювали та профінансували підконтрольні спецслужбам РФ особи, які переховуються від українського правосуддя на території Росії.

Працівники СБ України задокументували, що для «масовки» організатори найняли за сто п’ятдесят гривень майже двісті п’ятдесят пенсіонерів та студентів, які мали імітувати роль родичів учасників антитерористичної операції. За задумом кремлівських кураторів, «Збори» повинні були створити підґрунтя для проведення масових акцій протесту та дестабілізації ситуації в нашій державі.

При цьому жодного члена родини учасників антитерористичної серед «протестувальників» не було.

Завдяки чіткій роботі правоохоронців чергова спроба створити «картинку» фейкового незадоволення українською владою для російських ЗМІ виявилися невдалою.

Нагадаємо, що тиждень тому СБУ попередила подібну фейкову акцію у Львові, де учасники мали критикувати українську політику, у першу чергу на Сході України та закликати до припинення АТО на будь-яких умовах.