У Києві розпочався марш за імпічмент президента

3 Грудня 2017, 13:38

У Києві у парку ім. Тараса Шевченка у неділю, 3 грудня, зібралося близько 500 людей із транспорантами з закликами про імпічмент президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє Українська правда.

Зазначаєтсья, що хода, організована партією "Рух нових сил" Міхаіла Саакашвілі, має назву "Марш за імпічмент".

Люди вигукують "Імпічмент, імпічмент…!", "Вставай!", "Банду геть!", "Слава Україні – Героям слава!". У руках протестувальники тримають прапори України, Грузії та червоно-чорні. Також є невелика кількість символіки "Свободи".

На думку активістів, після Революції Гідності в країні нічого не змінилося і тому прагнуть змінити чинну владу.

"Порошенко не вірить в майбутнє України. Він не дотримався обіцянки продати бізнес. Його магазинів відкривається більше, ніж нових лікарень. Він почав багатіти на 50-60% щорічно… І його гроші в офшорах", – йдеться в описі у події у Facebook.

Колона, яку очолив Саакашвілі зі своїми соратниками та у супроводі священика, рушила близько 12:00 з бульвара Шевченка в бік Майдану Незалежності. Її супроводжують близько 300 правоохоронців. Далі протестувальники плануюють йти до Адміністрації Президента та Верховної Ради.

Нагадаємо, що у Києві 12 листопада пройшов антикорупційний мітинг "Марш обурених", анонсований екс-головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі.