У Києві розпочався курс НАТО для спеціалістів з безпеки та оборони України

24 Травня 2018, 13:10

У четвер, 24 травня, У Києві  розпочався орієнтаційний курс НАТО для спеціалістів сектору безпеки і оборони України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

Курс проходить на базі центру імітаційного моделювання Національного університету оборони. Його метою у міністерстві називають ознайомлення українських спеціалістів з елементами існуючої в НАТО системи управління та розвідки.

 

 

"Міжнародний захід проводиться в рамках проекту з обміну досвідом та знаннями з удосконалення системи командування, управління та зв’язку, який було започатковано за результатами Уельського саміту НАТО у вересні 2014 року", –  зазначається у повідомленні.

 

Зазначається, що для проведення курсу було запрошено експертів з італійської школи НАТО зв’язку та інформації. З української сторони участь у заході беруть представники всього сектору безпеки і оборони України.

 

Раніше повідомлялось, що дві постійні морські групи НАТО провели спільні навчання у Чорному морі неподалік від Одеси. В ході навчань проводилося спільне маневрування з посадками вертольотів.