У Києві провели першу репетицію військового параду до Дня Незалежності

3 Серпня 2018, 19:57

У Києві у п'ятницю, 1 серпня, на території авіаційного заводу імені Антонова пройшла перша спільна репетиція Збройних сил України та інших силових структур до військового параду на честь Дня Незалежності України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

"3 серпня у Києві на злітній смузі авіаційного заводу ім. Антонова пройшло перше спільне тренування Національна гвардія України та інших силових структур України до військового параду до Дня Незалежності України 2018 року", – повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

 

 

Водночас президент Петро Порошенко заявив, що в репетиції також взяли участь понад 20 військовий оркестрів.

 

"На злітній смузі Антонов відбулась перша репетиція пішої колони зведених парадних розрахунків від ЗСУ, НГУ, МВС, СБУ, ДСНС, ДПСУ та понад два десятки військовий оркестрів. Уперше у цьому році на параді крокуватиме коробка жінок-військовослужбовців", – наголосив він.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, у 2017 році у військовому параді у День Незалежності України взяли участь понад чотири тисячі українських військовослужбовців, а також 10 іноземних підрозділів, 9 із яких представляють країни НАТО, та щонайменше 11 міністрів оборони.