У Києві правоохоронці затримали грузинського “злодія у законі”

30 Серпня 2017, 07:39

У Києві правоохоронці затримали кримінального авторитета Тенгіза Чараю, відомого як «Тенго Гальський». Про це повідомили у прес-службі Нацполіції у Київській області у вівторок, 29 серпня.

Повідомляється, що «злодій в законі» з Грузії вкотре нелегально прибув в Україну для перерозподілу сфер впливу в злочинному середовищі.

"35-річний «кримінальний мігрант» знову перетнув державний кордон України поза пунктом пропуску Державної прикордонної служби з боку Російської Федерації. У грудні 2016 року та квітні 2017 року його вже затримували поліцейські, а рішенням Державної міграційної служби «Тенго Гальського» було витворено з країни", – зазначили у поліції.

Правоохоронці з’ясували, що злочинна діяльність раніше судимого кримінального авторитета має транснаціональний характер, а його перебування на території України становить загрозу безпеці громадян. У 2014 році кримінального авторитета «коронували» у м. Санкт-Петербург Російської Федерації.

Наразі поліцейські звернулися до Держаної міграційної служби України з клопотанням про повторне примусове видворення громадянина Грузії з України.

Раніше у Києві поліцейські затримали Валіко Мжавія, уродженця Грузії, який в кримінальному середовищі має статус "злодія у законі".