У Києві поліція затримала в залі суду активіста, який бореться з незаконними забудовами

23 Червня 2016, 13:57

Сьогодні, 23 червня, в Києві в приміщенні Апеляційного адміністративного суду, де слухається справа про незаконне будівництво на Микільській Слобідці, поліція затримала активіста й прес-секретаря Київської міської організації ВО"Свобода" Володимира Тищенка. Про це написав у Facebook громадський діяч та політик Олександр Аронець.

Аронець зазначає, що Тищенка затримали за заявою Максима Микитася , президента будівельної корпорації «Укрбуд», яка веде скандальне будівництво на Микільській Слобідці.

Про затримання активно пишуть у соцмережі інші активісти.

Повідомляється, що зараз Тищенко перебуває в Печерському райвідділку поліції на вул. Московська, 30.

Володимир Тищенко – активіст, виступає проти незаконних забудов, особисто проти Максима Микитася, минулого піднімався на забудову «Укрбуду» на Микільській Слобідці. Його оголошували в розшук начебто за перекриття проспекту Бажана.

Як відомо, скандальне будівництво комплексу "Сонячна Рів'єра" на Микільській Слобідці, яке веде Державна будівельна корпорація "Укрбуд" і депутат від "УДАРУ" Максим Микитась, триває уже не перший рік. Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві. З'ясувалося, що за скандальним будівництвом на Микільській Слобідці стоїть Вадим Столар .

Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок "Інституту Генерального плану міста Києва" – про те, що насправді це не берег "великої ріки" Дніпро, а лише "середня річка" Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.

Торік Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва, однак згодом цей же суд скасував заборону.